Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
obec Bohunice

Oznamy

Komerčné oznamy

Nekomerčné oznamy

Výstup na Vršatec

    Dobrovoľný hasičský zbor obce Bohunice a obecný úrad Bohunice Vás pozývajú na tradičný (skoronovoročný :) výstup na Vršatec. Výstup sa uskutoční v sobotu dňa 07.01.2012 o 9:00 hod. od miestneho pohostinstva v Bohuniciach. Všetkých Vás srdečne pozývame.
 


 
 

Zber komunálneho odpadu

    Oznamujeme občanom, že zber komunálneho odpadu v obci Bohunice sa bude vykonávať vždy každý druhý piatok, počnúc dňom 5.6.2015. V prípade, ak v piatok bude deň pracovného pokoja - sviatok, náhradný vývozný termín bude včas oznámený v miestnom rozhlase.

    Zároveň pripomíname občanom, že sú povinní zabezpečiť, aby technický stav smetnej nádoby umožnil odvoz zberným vozidlom a neohrozoval zamestnancov napr. odpadnuté dno alebo chýbajúce úchyty na smetnej nádobe. V deň vývozu musí byť smetná nádoba sprístupnená pre odvoz tzn. musí byť umiestnená tak, aby bol k nej zabezpečený prístup po komunikácii. Taktiež je potrebné zabezpečiť, aby konáre stromov a kríkov nebránili pohybu zberného vozidla po miestnych komunikáciách.

    V prípade, ak technický stav Vašej zbernej nádoby nezodpovedá požadovanému stavu, kontaktujte obecný úrad, kde Vám bude,  za štandardných podmienok, nová smetná nádoba vydaná.


 
 

Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny

  SSE-Distribúcia, a.s. oznamuje občanom, že v termíne 11. novembra od 8:00 hod. do 15:00 hod. bude v našej obci (časť popri potoku) prerušená distribúcia elektriny z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa - Stredoslovenská energetika - Distribúcia, a.s.. Obmedzená distribúcia elektriny bude pre odberné miesta a lokality uvedené v prílohe.


 
 

Novoročný výstup

    Dobrovoľný hasičský zbor obce Bohunice Vás pozýva na tradičný Novoročný výstup na Vršatec. Výstup sa uskutoční v sobotu dňa 7.1.2017 o 9:00 hod. so štartom od miestneho pohostinstva. Všetkých Vás srdečne pozývame.

 


 
Súbor na stiahnutie pozvánka.jpg pozvánka.jpg (478.3 kB)

 

Vianočný punč

    Dobrovoľný hasičský zbor obce Bohunice Vás pozýva na tradičný Vianočný punč. Punč sa bude podávať v sobotu dňa 24.12.2016 o 21:00 hod. na námestí pred kaplnkou. Všetkých Vás srdečne pozývame.


 
Súbor na stiahnutie punč.jpg punč.jpg (91.2 kB)

 

Oznamy MAS Vršatec

Oznamy KST Bohunice

Položky 1-5 z 66

webygroup

dnes je: 26.6.2017

meniny má: Adriána


840284

Úvodná stránka