Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
obec Bohunice okres IlavaHľadať
 
 

Úradné oznamy

Posvätenie Domu nádejeVytlačiť
 

    Srdečne Vás pozývame na posvätenie "Domu nádeje", ktoré sa uskutoční počas svätej omše dňa 27.12.2010 o 17:30 hod. v zrekonštruovanom objekte Domu smútku na cintoríne v Bohuniciach. 


 
 

Prvé zasadnutie novozvoleného obecného zastupiteľstvaVytlačiť
 

Vážení občania,

    dovoľujeme si Vás pozvať na prvé zasadnutie novozvoleného obecného zastupiteľstva, ktoré sa uskutoční dňa 27.12.2010 o 19:00 hod. vo viacúčelovej budove v Bohuniciach (budova bývalej ZŠ). Tešíme sa na Vašu účasť.


 
 

Novoročný výstupVytlačiť
 

    Dobrovoľný hasičský zbor Vás pozýva na tradičný novoročný výstup na Vršatec. Výstup sa uskutoční v sobotu dňa 8.1.2011 o 9:00 hod. od miestneho pohostinstva. Tešíme sa na Vašu účasť.


 
 

Výzvy MAS VršatecVytlačiť
 

    Miestná akčná skupina Vršatec zverejňuje výzvu č. 4 a č. 5 na predkladanie Žiadostí o poskytnutie nenávratného finančného príspevku z Programu rozvoja vidieka SR 2007 – 2013. Sú to projekty zamerané na:

 


 
 

Detský karnevalVytlačiť
 

    Obecný úrad pozýva všetky deti z obce na Detský karneval, ktorý sa uskutoční dňa 5. marca 2011 o 16:30 hodine v priestoroch bývalej ZŠ. Deti v maskách čaká odmena. Tešíme sa na Vás.
 


 
 

Koniec analógového televízneho vysielaniaVytlačiť
 

   Upozorňujeme občanov na ukončenie analógového TV vysielania do konca mesiaca marec - apríl 2011 v našom regióne. Prechod na digitálne televízne vysielanie sa bude týkať postupne všetkých domácností na Slovensku, ktoré prijímajú TV signál individuálnymi anténami alebo cez spoločné TV antény. Príjem digitálneho signálu si môžete zabezpečiť pomocou TV prijímača s DVB-T tunerom, set-top boxom, satelitným prijímačom alebo pomocou internetu. V prípade, že tak v najbližšej dobe neurobíte, nebudete mocť už sledovať TV vysielanie. Digitálne vysielanie pre náš región je realizované na kanály 69. Ďalšie informácie získate na www.digimedia.sk.

    Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR dňa 15.3.2011 vydalo výzvu na predkladanie žiadostí o jednorazový nenávratný finančný príspevok vo výške 20 EUR pre poberateľov dávok v hmotnej núdzi na účely zabezpečenia príjmu digitálneho televízneho signálu. Celé znenie výzvy je v priloženom súbore a tlačivo žiadosti nájdete tu.


 
 

Výzvy MAS VršatecVytlačiť
 

     Miestná akčná skupina Vršatec zverejňuje výzvu č. 6 a č. 7 na predkladanie Žiadostí o poskytnutie nenávratného finančného príspevku z Programu rozvoja vidieka SR 2007 – 2013. Sú to projekty zamerané na:

  • Odborné vzdelávanie a informovanie - 1. časť
  • Odborné vzdelávanie a informovanie - 2. časť

 
 

Zasadnutie obecného zastupiteľstvaVytlačiť
 


Vážení občania,

    v piatok dňa 17. júna 2011 sa uskutoční zasadnutie obecného zastupiteľstva v čase o 19:00 hod. v budove bývalej základnej školy. Tešíme sa na Vašu účasť.


 


 
 

Zverejnenie zmluvy podľa zákona č. 546/ 2010 Z. zVytlačiť
 

Zmluva o poskytovaní sociálnej služby


 
 

Zverejnenie zmluvy podľa zákona č. 546/ 2010 Z. zVytlačiť
 

Kúpna zmluva


 
 
Položky 61-70 z 157

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka