Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
obec Bohunice okres IlavaHľadať
 
 

Jednota Dôchodcov Slovenska

Oznamy JDS Bohunice

Prihláška do JDS BohuniceVytlačiť
 

Milí seniori,

ak máte záujem o vstup do miestnej organizácie, prihlášky si môžete vyzdvihnúť na obecnom úrade, prípadne u p. Koníčkovej alebo vytlačiť tu. Vyplnené prihlášky prineste prosím na obecný úrad. Tešíme sa na spoločné stretnutia.

Výbor JDS Bohunice

 


 
 

Výročná schôdza JDS Bohunice 2014

    Dňa 27. februára 2014 sa uskutočnila prvá výročná schôdza miestnej organizácie Jednoty Dôchodcov na Slovensku Bohunice. Schôdza sa konala v priestoroch miestneho kaštieľa, kde medzi pozvaných hostí patril starosta obce Bohunice a kurátorka miestneho múzea.

    Predsedkyňa JDS Bohunice privítala členov, hostí a zhrnula prácu miestnej organizácie za uplynulý rok. Jednota dôchodcov sa zúčastnila na viacerých spoločenských a kultúrnych podujatiach. Aktívne sa zapájala do dobrovoľníckej práce v prospech obce Bohunice. Pre rok 2014 si vytýčili viacero aktivít, ktorých naplnenie bude prospešné pre všetkých občanov obce.

    Starosta obce vo svojom príhovore vyzdvihol prácu miestnej organizácie a pokroky, ktoré organizácia od svojho založenia vykonala. Načrtol svoju predstavu spolupráce pre ďalšie obdobie a želanie rozšírenia členskej základne organizácie.

    Členovia si spoločnými silami pripravili príjemné posedenie, čím vyslali jasný signál, že sú jednotným a aktívnym spoločenstvom, ktoré môže byť vzorom i pre ďalších.


 

Fotogaléria JDS Bohunice

JDS fašiang 2015

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 

Ďalšie fotogalérie

ÚvodÚvodná stránka